728 x 90



Combinats Hipotels Illes de Bàsquet (24/01/2020)

img

A les jornades Hipotels Illes de Bàsquet es disputarà el torneig de minibàsquet durant els dies 1 i 2 de febrer al Pavelló de Son Servera.

Un total de 97 jugadors i jugadores han estat convocats en aquest torneig. Són els participants que van assistir a la darrera convocatòria dels Minibasket Days – Renault Llucmajor el passat 19 de gener.

Els horaris dels partits són aquests:

DISSABTE 1 DE FEBRER

PISTA 1 - MASCULÍ

10:00// Paco Vázquez – Álex Abrines
12:00// Sergi Llull – Rudy Fernández
16:15// Paco Vázquez – Rudy Fernández
17:30// Álex Abrines – Sergi Llull

PISTA 2 - FEMENÍ

10:00// Nogaye Lo – Marta Fernández
12:00// Alba Torrens – Gaby Ocete
16:15// Nogaye Lo – Gaby Ocete
17:30// Marta Fernández - Alba Torrens

DIUMENGE 2 DE FEBRER

PISTA 1 - MASCULÍ
9:00// Sergi Llull – Paco Vázquez
10:20// Álex Abrines – Rudy Fernández

PISTA 2 - FEMENÍ

9:00// Alba Torrens – Nogaye Lo
10:20// Marta Fernández – Gaby Ocete
11:45 - CLOENDA

COMBINATS MASCULINS

Combinat Sergi Llull

  1. Tià Sastre
  2. Biel Gelabert
  3. Pablo Torres
  4. Àngel Guijarro
  5. Lluc Febrer
  6. Aaron Planells
  7. Jaume Seguí
  8. Adrián Valbas
  9. Àlex Bilbao
  10. Andrián Rebollo
  11. Jan Calsapeu
  12. Samuel Pons

Entrenadors: Guiem Massanet i Pau Serra

Combinat Paco Vázquez 

  1. Joan Bibiloni
  2. Miquel Bellota
  3. Iván García
  4. Micky Clar
  5. Cristian Tornabene
  6. Ferran Pons
  7. Jordi Riera
  8. Toni Bagur
  9. Alek Salom
  10. Guillem Ecker
  11. Pablo Guasch
  12. Carlos Garrido

Entrenadors: Néstor Jiménez i Toni Rosselló

Combinat Rudy Fernández

  1. Francesc Blanquer
  2. Sergi Mesquida
  3. Javier López
  4. Llorenç Huguet
  5. Gabriel Moreno
  6. Sasha Pons
  7. Hugo Marí
  8. Adrián Piqueras
  9. Bruno Hidalgo
  10. Luca Popa
  11. Íker Gener
  12. Javier Massanet
Entrenadors: David Pons i Juanlu Carretero

Combinat Álex Abrines

  1. Hugo Ramón
  2. Luca Llabrés
  3. Flavio Munar
  4. Javier Saura
  5. Federico Carballo
  6. Toni Ramis
  7. Miquel Mulet
  8. Dani Pons
  9. Pau Fluxà
  10. Ferran Calsapeu
  11. Carlos Villalón
  12. Jairo Palacios

Entrenadors: Pep Sancho i David Llorente

COMBINATS FEMENINS

Combinat Alba Torrens

  1. Natalia Monterde
  2. Laura Puigferrat
  3. Katja Chaban
  4. Norah Crego
  5. Carla Andreu
  6. Julia Torres
  7. Aina Real
  8. Nayala Sastre
  9. Clara Comas
  10. Carla Bernaus
  11. Laia Vidal
  12. Carlota Carmona

Entrenadors: Juan Antonio Ferrera i Marta Cerdà

Combinat Nogaye Lo

  1. Paula Sans
  2. Julieta Marí
  3. Elionor Cerdà
  4. Marina López
  5. Marta Llompart
  6. Claudia
  7. Aina Pons
  8. Paula Sintes
  9. Rut Cardona
  10. Carla López
  11. Lara Ferrer
  12. Tany Valentí

Entrenadors: Eva Yepes i Toni Ramis

Combinat Gaby Ocete

  1. Maria Amengual
  2. Maria Gelabert
  3. Paula Valenzuela
  4. Ariadna Amengual
  5. Aina Andreu
  6. Aina Pericàs
  7. Aina Comas
  8. Laia Juanico
  9. Chloé Derio
  10. Lucia Palacios
  11. Gisela Trillas
  12. Ariadna Palacios

Entrenadors: Ignasi Jover i Marta Cerdà

Combinat Marta Fernández

  1. Lila
  2. Julia Aguiar
  3. Carla Buades
  4. Chloe
  5. Mónica Salord
  6. Neus Estrany
  7. Abril Mercadal
  8. Emma Llobera
  9. Paula Bahamonde
  10. Carla Tur
  11. Esther Marí
  12. Caterina Villalonga
  13. Elena Olivenza

Entrenadors: Jorge Acero i Marina Pascual

Tota la informació de les jornades Hipotels Illes De Bàsquet

 

img

Segueix-nos a Twitter

Fes-te fan a Facebook